Meble na życzenie

Poza kuchniami na wymiar, oferujemy także inne elementy wyposażenia – przede wszystkim meble, ale także dodatki i dekoracje. Wykonujemy krzesła i stoły na zamówienie, zestawy stołowe do jadalni i salonu, taborety oraz inne produkty. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęliśmy produkcję narożników kuchennych, czyli dobrze znanych ław narożnych.

Oferujemy Państwu piękne wyroby drewniane, które zostały wykonane metodą tradycyjną (przez czopowanie elementów). Wspomniane wyżej ławy narożne, które mogą Państwo u nas zamówić, stały się wielkim hitem na rynku krajowym i od lat cieszą się ogromną popularnością. Dostarczamy je na całą zachodnią część Polski.

Decydując się na współpracę z nami, posiadają Państwo gwarancję uzyskania wysokiej jakości elementów wyposażenia kuchni. To nie produkowane masowo meble, które dostępne są w wielkich sieciach sklepowych – to wykonane ręcznie przez doświadczonych rzemieślników taborety, stoły, krzesła oraz dekoracje i dodatki, które będą stanowiły szykowną prezentację pomieszczenia.