Drewniane meble wyrabiane tradycyjną metodą

Poza produkcją mebli kuchennych, marka Kuchnie DUL oferuje Państwu także elementy wyposażenia kuchni, takie jak drewniane dodatki oraz zabudowy. Zamawiając u nas pełne zestawy masz pewność, iż wszystkie znajdujące się w pomieszczeniu komponenty będą do siebie idealnie pasowały. Oferujemy zarówno krzesła i stoły, jak i narożniki kuchenne oraz inne wyroby przygotowywane przez mistrzów swojego rzemiosła.

Spraw, by Twoja kuchnia prezentowała się znakomicie, a dodatkowo była niezwykle funkcjonalna. Zainwestuj w wytrzymałe meble oraz elementy wyposażenia z charakterem. To produkty, które są jedyne w swoim rodzaju, kontrastując składane na ogromną skalę drewniane wyroby dostępne w wielkich sieciach sklepowych.

Gwarantujemy wysoką jakość tworzonych przez nas produktów. Wszystkie wyroby tworzone są ręcznie tradycyjną metodą (przez czopowanie). Pozwala to osiągać precyzyjne frezy i żłobienia. Mogą Państwo zamówić u nas niemal dowolny element drewniany. Jesteśmy od tego, aby spełniać marzenia naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą wiadomości elektronicznej. W ramach oferty wyposażenie kuchni wykonujemy:

- Narożne drewniane ławy
- Dodatki i dekoracje,
- Krzesła i stoły,
- Narożniki kuchenne,
- Zestawy stołowe do jadalni,
- Taborety.