Kuchnie nowoczesne

Ergonomia i nowoczesność

Współczesne kuchnie stanowią integralną część wystroju mieszkania czy domu. Na rynku już od wielu lat kuchnie nowoczesne, proste, minimalistyczne są cennym obiektem pożądania osób, które pragną urządzić nowe mieszkanie lub odświeżyć stary wystrój. Przy projektowaniu nowoczesnej kuchni warto pamiętać, że powinna to być zarówno praktyczna przestrzeń robocza, jak i miejsce do weekendowego relaksu. Właśnie takie kuchnie oferuje nasza marka Kuchnie Dul.

Naszym Klientom proponujemy nowoczesne kuchnie robione na wymiar z najlepszych materiałów oferowanych na rynku. Dbamy o funkcjonalność i ergonomię wszystkich elementów. Marzenia i pomysły Klientów umiemy zmienić w rzeczywistość. Proponujemy piękny stonowany design dla miłośników minimalistycznego wzornictwa i skandynawskiej prostoty.

Wykonujemy nowoczesne kuchnie z gładkiej płyty wyposażone w innowacyjne rozwiązania z powodzeniem wykorzystywane od wielu lat na Zachodzie.

Za co kochamy nowoczesne meble kuchenne? Za to, że stopniowo odkrywają swoje sekrety – wszystko, co najlepsze w kuchni nowoczesnej ukryte jest za gładkimi frontami szafek i szuflad. Aż kusi, by odkryć ich innowacyjne sztuczki i rozwiązania.

Kuchnie tradycyjne

Szykowne i stylowe kuchnie

Wiele osób z pewnością przyzna, że kuchnia to ich ulubione pomieszczenie w domu – tu gotujemy, przyrządzamy potrawy, ale także rozmawiamy i raczymy się poranną filiżanką kawy. Klasyczne kuchnie oferowane przez markę Kuchnie Dul świetnie sprawdzają się w swojej roli -przytulnego pomieszczenia zachęcającego do wspólnego gotowania.

Kuchnie tradycyjne to oferta przeznaczona dla osób ceniących ponadczasowe meble w mieszkaniu. Klasyczne kuchnie wnoszą ze sobą klimat sielskości oraz uroczą atmosferę rodzinnego domu. Na przykład kuchnie w stylu prowansalskim pozwalają mieć kawałek wsi nawet w mieszkaniu w bloku. Być może właśnie za to tak wielu ludzi kocha tradycyjne wzornictwo.

Oferowane przez nas kuchnie tradycyjne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów przy zachowaniu nowoczesnej technologii produkcji. Tu każdy detal typu ramka czy dekor są perfekcyjnie wykonane. Kuchnie wyposażamy na życzenie we wszystkie nowoczesne systemu typu cargo. Klasyczne i tradycyjne zewnątrz mogą być nowoczesne i innowacyjne w środku. Wszystko zależy od projektu oraz umiejętności firmy stolarskiej.

Meble wyposażenia kuchni

Meble na życzenie

Poza kuchniami na wymiar oferujemy także inne elementy wyposażenia kuchni – przede wszystkim meble, ale także dodatki i dekoracje. Wykonujemy krzesła i stoły na zamówienie, zestawy stołowe do jadalni i salonu, taborety, a także jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęliśmy produkcję narożników kuchennych, czyli dobrze znanych ław narożnych.

Oferujemy Państwu piękne wyroby drewniane wykonane metodą tradycyjną przez czopowanie elementów. Wspomniane wyżej ławy narożne, które mogą Państwo u nas zamówić, stały się wielkim hitem na rynku krajowym i od lat cieszą się ogromną popularnością. Dostarczamy je na całą zachodnią część Polski.

Zabudowa wnętrz

Praktyczne szafy i zabudowy

Stoi za nami nie tylko niemal 60 lat doświadczenia, ale przede wszystkim ogrom wykonanych mebli i zrealizowanych zabudowań kuchennych.

Wykonujemy różnorodne zlecenia na stoły do jadalni, krzesła, ale podejmujemy się także innego typu prac – zwłaszcza dla biznesu. Robimy zabudowy sklepów (lady), zabudowy biurowe, zabudowy kuchenne, zabudowy szatni szkolnych i gabinetów lekarskich.

Oferujemy także szafy przesuwne z frontami z płyty laminowanej lub lustrem i szybami dekoracyjnymi z wysokiej jakości okuciami firmy Laguna. Zapewniamy maksymalne wykorzystanie przestrzeni, inteligentne rozmieszczenie półek i szuflad oraz bardzo obecnie modnych drążków wieszakowych.

Możemy zaoferować przygotowanie zabudowy na wymiar dokładnie takiej, jak Państwo sobie zamarza. Wystarczy dobry projekt i wykonanie, aby dopasować przestrzeń do potrzeb swoich, sowich, klientów, uczniów, czy też pacjentów. Dobrze zaprojektowane zabudowy ułatwiają codzienną pracę i pięknie się prezentują.