Technologia

Stawiamy na nowoczesne technologie i rozwój

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy mnóstwo nowoczesnych technologii, które pozwalają produkować idealnie docięte i obrobione elementy mebli kuchennych i elementy wyposażenia wnętrz.

W procesie produkcyjnym firma Kuchni Dul korzysta między innymi z innowacyjnych maszyn typu CNC – obrabiarek sterowanych numerycznie, które umożliwiają większą wydajność pracy przy zachowaniu dokładności wymiarowo-kształtowej oraz jakości obrabianej powierzchni. Do obróbki elementów wykorzystujemy nowoczesne lakiery gwarantujące doskonale gładką powierzchnię frontów meblowych.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn i obrabiarek możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość mebli kuchennych, szaf i innych elementów zabudowy wnętrz.

Jakość

Wysoka jakość gwarancją niezawodności

Kuchnie Dul to firma, która przykłada ogromną wagę do jakości wykonania mebli. Oferujemy Państwu solidne meble, których klasę widać gołym okiem – od najdrobniejszych szczegółów po wygląd całości.

Sekretem doskonałej jakości mebli kuchennych jest nie tylko wykorzystywanie najnowszych technologii, ale także wysoka jakość stosowanych akcesoriów. Wykorzystujemy produkty renomowanych producentów:

- Systemy prowadnic i zawiasów BLUM
- Podnośniki do frontów górnych BLUM
- Organizatory do szuflad BLUM
- Wyposażenie szafek kuchennych PEKA, REJS
- Inteligentne rozwiązania do szafek narożnych PEKA
- Wyciągi wysokie i podblatowe PEKA, REJS, NOMET

Oferujemy między innymi wysokiej jakości fronty malowane i lakierowane. Do malowania i lakierowanie używamy farb oraz lakierów ICA oraz RAL, dzięki czemu podłoże jest zabezpieczone przed skutkami codziennego użytkowania.

Przy produkcji wszystkich naszych mebli wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej, a także poznane przez nas nowe technologie i akcesoria najwyższej klasy. Dzięki temu nasze z meble z powodzeniem mogą zdobić Państwa mieszkania przez kilkadziesiąt – przy zachowaniu funkcjonalności wszystkich wykorzystanych systemów oraz ochrony powierzchni płaskich przed uszkodzeniami.

Zaufanie

Zaufanie Klientów – największy powód do dumy

Zaufanie klientów to najwyższe uznanie dla firmy i jej pracowników. Przy dużej konkurencji na rynku nie jest łatwo rozwinąć skrzydła – nam się jednak udaje to od prawie 60 lat. Osiągnięcie tego nie byłoby możliwe bez zaufania zadowolonych z naszej pracy Klientów oraz codziennego, ogromnego zaangażowania pracowników.

Wiemy jak ważna jest dobra komunikacja na linii wykonawca-Klient oraz komunikacja między pracownikami. Pozwala to na sprawną realizację zleceń oraz spełnianie marzeń Klientów o nowej kuchni czy szafie.

Na naszą wysoką pozycję na rynku oraz zaufanie Klientów pracowaliśmy i wciąż pracujemy już od niemal 60 lat. O wysokiej jakości mebli kuchennych marki Kuchnie Dul świadczą przede wszystkim setki zadowolonych Klientów –najlepszy dowód zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi Klienci.

Jesteśmy ogromnie dumni z tego, że z firmy działającej lokalnie rozrośliśmy się do przedsiębiorstwa, które jest w stanie realizować zlecenia w trzech województwach w Polsce – Wielkopolsce, Dolnośląskiem i Lubuskiem. Na tym oczywiście nie kończą się nasze marzenia i plany co do rozwoju. Inwestujemy w nowe technologie i nowe pomysły.

Zawsze stawiamy na profesjonalizm, a do realizacji zleceń na meble i zabudowy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Nagrody

Wspieramy lokalny rozwój