Meble wyposażenia kuchni

Meble na życzenie

Poza kuchniami na wymiar oferujemy także inne elementy wyposażenia kuchni – przede wszystkim meble, ale także dodatki i dekoracje. Wykonujemy krzesła i stoły na zamówienie, zestawy stołowe do jadalni i salonu, taborety, a także jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęliśmy produkcję narożników kuchennych, czyli dobrze znanych ław narożnych.

Oferujemy Państwu piękne wyroby drewniane wykonane metodą tradycyjną przez czopowanie elementów. Wspomniane wyżej ławy narożne, które mogą Państwo u nas zamówić, stały się wielkim hitem na rynku krajowym i od lat cieszą się ogromną popularnością. Dostarczamy je na całą zachodnią część Polski.

Wszystkie proponowane przez nas elementy wystroju wykonujemy z najwyższą dbałością o każdy detal, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z dokonanego zakupu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że meble wyposażenia kuchni będą służyły Państwu przez najbliższe kilka czy też kilkanaście lat, dlatego wykonujemy je z wytrzymałych i odpornych na różne czynniki materiałów, dzięki czemu łączą piękny i elegancki wygląd z trwałością.

Dlatego też niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo stołów, krzeseł czy też taboretów lub ław narożnych – można nam zaufać tak, jak zrobiło to wiele osób wcześniej.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem obsługi klienta.