Wyposażenie Kuchni

Drewniane meble wyrabiane tradycyjną metodą

Poza produkcją mebli kuchennych marka Kuchnie DUL oferuje Państwu także elementy wyposażenia kuchni, takie jak drewniane meble, dodatki, zabudowy.

Wszystkie wyroby tworzone są ręcznie tradycyjną metodą przez czopowanie. Pozwala to osiągać precyzyjne frezy i żłobienia. Mogą Państwo zamówić u nas niemal dowolny element drewniany. Jesteśmy od tego, aby spełniać marzenia naszych Klientów. W ramach oferty wyposażenie kuchni wykonujemy:

- Narożne drewniane ławy – hit!
- Dodatki i dekoracje,
- Krzesła i stoły,
- Narożniki kuchenne,
- Zestawy stołowe do jadalni,
- Taborety.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem nie udaje znaleźć w sklepach interesujących elementów wystroju wnętrz. Jednak dzięki pomocy naszej firmy będą Państwo mogli urzeczywistnić swój wyjątkowy projekt mebli, który spełni wszystkie oczekiwania. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zachwycą zarówno domowników, jak i wszystkich gości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy również fachowo doradzić w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stworzeniem wyposażenia kuchni w postaci krzeseł, stołów czy różnego rodzaju dodatków i dekoracji.

Jeśli więc zastanawiają się Państwo, czy wyposażenie kuchni na zamówienie jest dobrym pomysłem, odpowiadamy – jak najbardziej! Idealnie dopasowane dodatki, krzesła czy stoły będą wyglądały elegancko i harmonijnie!