Historia

Kuchnie klasyczne i nowoczesne – stolarstwo od pokoleń

Firma Kuchnie Dul działa już od czterech pokoleń. Wszystko zaczęło się w 1958 roku, kiedy to Stanisław Dul założył rodzinny zakład stolarski. Pierwsze prace obejmowały zlecenia na meble oraz stolarkę budowlaną, ale kolejne pokolenia rozwinęły działalność zakładu – od 1996 roku nasza firma zajmuje się także produkcją mebli kuchennych i innych elementów wyposażenia kuchni − takich jak stoły, narożniki, lady i zabudowy.

Obecnie możemy pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem na rynku. Firma Kuchnie Dul zatrudnia kilkunastu znakomitych fachowców, którzy kochają to, co robią. Wciąż się rozwijamy, inwestujemy w nowe materiały, technologie, a w procesie produkcji wykorzystujemy między innymi nowoczesne maszyny CNC.

Naszej firmie udało się zrobić rzecz niezwykle trudną – połączyć tradycję i stolarski kunszt z potrzebami nowoczesnego rynku meblarskiego w Polsce. Meble wyprodukowane przez firmę Kuchnie Dul zdobią domy i mieszkania w województwach wielkopolskim, dolnośląskim i lubuski: jesteśmy obecni w Poznaniu, Lesznie, Wolsztynie, a także Głogowie, Lubiniu, Polkowicach, Zielonej Górze oraz w Brennie.

Nasz zespół

Poznaj naszych pracowników

DANIEL

szef, manager, projektant, miłośnik dobrej muzyki i żeglarstwa

MONIKA

handlowiec, projektant, biurowiec, miłośniczka dobrej kuchni

KLAUDIUSZ

projektant, montażysta mebli, miłośnik siłowni

KLAUDIUSZ

specjalista od montażu akcesorii firmy BLUM

Filozofia

Radość Klientów jest dla nas najważniejsza

Niemal 60 lat w zawodzie pozwala spojrzeć na świat meblarstwa z szerokiej perspektywy. Jesteśmy bardzo bardzo dumni z tego, co udało nam się osiągnąć na tym polu. Kuchnie Dul to firma o ogromnej renomie wśród klientów – dzięki licznym rekomendacjom nasze meble zdobią domy i mieszkania w trzech województwach w Polsce.Promujemy Kuchnie z Brenna.

Jaki jest nasz sekret? Na pewno ogromne zaangażowanie w pracę, które okazujemy od początku do końca. Wierzymy, że Klienci cenią nas także za podsuwanie praktycznych pomysłów i za fachowe rady, których nie szczędzimy. Misją marki Kuchnie Dul jest łączenie tradycji i kunsztu rzemieślniczego z nowoczesną technologią produkcji i materiałami najwyższej jakości.

Zapewniamy jakość, solidność i meble dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Jesteśmy otwarci na propozycje i pomysły Klientów – staramy się zawsze sprostać pokładanym w nas nadziejom. Radość Klientów – właśnie to liczy się dla nas najbardziej.