Sprzęt AGD

Oferta najlepszego AGD na rynku

Oferujemy Państwu najlepszy sprzęt AGD. Sprzedajemy i sprowadzamy urządzenia AGD, a w ofercie posiadamy modele większości marek na rynku europejskim – między innymi Bosch, Siemens, Whirlpool. Ponadto prowadzimy doradztwo z zakresu wartościowych i interesujących urządzeń – doradzamy Państwu zakup najlepszych urządzeń o korzystnym stosunku ceny do jakości.

Dla naszych Klientów sprowadzamy atrakcyjne cenowo urządzenia o prostej obsłudze i praktycznych funkcjach przydatnych podczas codziennego użytkowania w kuchni:

- lodówki w funkcją No Frost,
- piekarniki elektryczne z termoobiegiem i teleskopowymi prowadnicami,
- oszczędne i ciche zmywarki z silnikiem bezszczotkowym Iqdrive marki Siemens i Ariston,
- zlewy ze stali z powłoka LEN oraz zlewy wielokolorowe granitowe firmy Franke, Teka itd.,
- płyty indukcyjne ze sterowaniem sensorowym Touchslider firmy Teka.

Stawiamy na funkcjonalne i praktyczne rozwiązania, które ułatwią codzienne przygotowywanie posiłków czy też przechowywanie żywności. Proponowany sprzęt AGD pochodzi od renomowanych firm, które dbają o wysoką jakość produkowanych urządzeń, by maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania i korzystania z lodówki, piekarnika, zmywarki czy też płyty gazowej lub indukcyjnej.

Możemy Państwu zaproponować sprzęt AGD zarówno wolnostojący, jak i do zabudowy, co jest coraz częściej wybieraną opcją. Dzięki temu kuchnia będzie cała w jednolitych jasnych lub ciemnych frontach, bez wyróżniającej się kolorowej czy srebrnej lodówki albo zmywarki. Doda to całemu wystrojowi elegancji i szyku.